| Cannondale31 a întrebat:

Am pus pe Facebook o poza cu o descriere in limba Engleza, am gresit un cuvant si vreau sa stiu daca pot corecta fara a sterge poza, se poate? happy

Răspuns Câştigător
| Lacramioara7531 a răspuns:

Da, normal ca poti. Dai click pe poza, alege optiunea "editeaza" si apoi dai click pe "editare terminata". Atat. happy

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

. Daca ai postat o fotografie, sa stii ca descrierea ei poate fi modificata si ulterior. Fa click pe fotografie, si apoi pe optiunea de editare. Daca nu ai adaugat nici o descriere, o poti face oricand.

Succes