| AlexandruPopescu7 a întrebat:

Salutare, am si eu niste intrebari!
E cumva careva, care a dat anii trecuti la SNPAP (Scoala Nationala de Agenti de Penitenciare)
As dori sa stiu : Unde fac vizita medicala, unde dau testul psihologic! In ce perioada! De unde pot afla?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim.De aceea te duci direct la acea scoala si intrebi la secretariat. Acolo vei primi raspunsurile de care ai nevoie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De obicei, vizita medicala se face la orice spital sau clinica, iar examenul psihologic la un cabinet de psihologie.Iti vor da niste hartii sa le pui la dosarul de inscriere. In ce perioada, chiar ca nu stiu.Cu cateva zile sau o saptaman inainte de inscriere cred ca e ok.