| soultaker a întrebat:

Salutare am si eu o curiozitate de fiecare data cand ma implic intro relatie ma port prea frumos cu persoana respectiva si sunt luat de prost si trebuie sa sufer de fiecare data? oare asta e o greseala? sa te porti prea frumos cu cineva? ce pot face daca ma port frumos nu e bine daca nu ma port frumos nici asa nu e bine? asta e singura mea greseala facuta...

2 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Nu zice nimeni ca este gresit sa te porti frumos cu cineva, este chiar foarte bine doar ca nu trebuie sa exagerezi, ofera-i putina libertate... dar fi atent si la atitudinea ei, daca ea nu iti arata deloc cat tine la tine nu are rost sa te implici.Viata cu siguranta nu se opreste la ea asa ca trebuie sa fi alaturi doar de persoanele care intr-adevar tin la tine.Bafta!winking

| aLex22andra a răspuns:

Trebuie sa ai un echilibru poti sa fii bun sa te porti frumos dar cu limita ca altfel ți se va urca toată lumea in cap!