| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema...am 14 ani si nu am curaj sa-mi fac o prietena. Cel mai mult ma deranjeaza ca ceilalti baieti au iar eu nu!
Sunt mai timid de felul meu, dar tot trebuie sa depasesc aceasta bariera sad.
Un prieten a inceput cu fete pe care nu le cunostea, si care nu aratau "bine".
Credeti ca asa ar trebui sa fac si eu, sau sa mai astept?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti.Si app de ce neaparat sa arate bine? Ce de o fata care nu arata''bine'' nu te poti indragostii.Hmm ciudat. Dar mai bine astepti.Esti inca mic pentru a incepe o relatie.Mai asteapta, va veni si vremea tahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt o fata si te sfatuiesc sa iti faci curaj sa intrebi pe cineva si oricum nu e nici o scofala daca incerci macar, bafta.