| babet a întrebat:

Salutare am si eu o problema mi-am pus din nou windowsul si cand instalez yahoo.messenger imi da o eroare si nu ma lasa sub nici o forma sa il instalez. Iata eroarea C:\ Program Files \ Yahoo\ Messenger \ YahooMessenger. exe This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix the problem. Cam asa suna eroare am reinstalat si windowsul si messengerul si la fel cum rezolv?

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Traducere --C:. \ Program Files \ Yahoo \ Messenger \ YahooMessenger exe Această aplicaţie nu a pornit, deoarece configuratia aplicatiei este incorectă. Reinstalarea aplicaţiei poate rezolva problema! ia de aici messengerul http://messenger.yahoo.com/download/ Astept Funda

| babet explică:

Aceiasi problema am ma quintron