| rLdw0w a întrebat:

Am o problema, nu imi mai merge messengerul, imi zice asa cand il deschid : C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\YahooMessenger. exe
This application has failed to start beacuse the aplication configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem. l-am instalat din nou dar pe la jumatatea instalarii imi zice ceea ce am scris mai sus sad vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Inceaca sa iti pui mess 8 si pe urma instalezi unu mai nou 11de ex