| BiancaByaBianca a întrebat:

Nu mai pot deschide Messengeru imi da eroare si imi scrie : C:/Program Files/Yahoo/Messenger/YahooMessenger. exe This application has failed to start because the application configuration is incorect.Reinstalling the application may fix this problem. Ce as putea face l-am dezinstalat si l-am instalat, l-am reinstalat si tot nu merge ce as putea face? va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| brunetzelu a răspuns:

Buna.incearca sa instalezi alta versiune decat cea pe care o utilizai, poate asa o sa meargabig grin