| alexandru2002john a întrebat:

Am si eu o problema. Zilele astea ma duc sa-mi fac o radiografie la plamani deoarece cred ca sunt racit la plamani. Ideea e ca de vreun an fumez in fiecare luna de August cate 3 tigari. Se vor observa urme de fumat la radiografie?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Deci, sa înțeleg ca fumezi 3 tigari pe an? De ce ma rog in august? Pt cele 3 tigari, nu-ti bate capul! Nu s-a depus inca gudronul in plămânii tai sa ai suierat de locomotiva! Numai bine!

| alexandru2002john explică (pentru Caro34):

Multumesc frumos! Eu fumez in August deoarece atunci vin la un prieten care fumeaza si stau cateva zile.

| Caro34 a răspuns (pentru alexandru2002john):

Nu te mai lua dupa nimeni si nu-ti distruge sanatatea pentru ca X iti spune ca-i bine sau la moda. Tigarile te distrug; sunt un drog! Numai bine!

4 răspunsuri:
| Jaeger04 a răspuns:

Nu stiu, adica fumezi doar trei tigari, da de ce fumezi trei tigari in luna august?

| alexandru2002john explică (pentru Jaeger04):

Pentru ca in August vin la un prieten care fumeaza si stau cateva zile la el si imi da si mie sa fumez