| TheFrogPlays a întrebat:

Nu mai fumez de 8 luni, iar cand am fumat am fumat doar o luna sa vad cum e. Iese la radiografie la plămani sau ceva?

Răspuns Câştigător
| maryjane11dd a răspuns:

Nu. Eu fumez de 3 ani si am plamanii ca noi laughing))

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde. Daca in luna aia ti-au fost afectat plamanii, pot iesii pete.

| TheFrogPlays explică (pentru Violleta2022):

Tin sa mentionez ca in acea luna niciodata nu am tras in mine, doar am pufait

| TheFrogPlays explică (pentru Violleta2022):

Tin sa mentionez ca nu Am tras niciodată in plămani doar am pufait

| Violleta2022 a răspuns (pentru TheFrogPlays):

Fumul intra oricum in plamani, ca pufai ori tragi in piept, o cantitate tot intra.
Fumul intra in aceeasi masura si te afecteaza la fel si daca esti fumator pasiv, adica daca tu nu fumezi deloc, dar ai stat in camera unde altii au fumat, pentru ca ai inhalat involuntar fumul lor.
Sunt cazuri in care nefumatorii au facut cancer pulmonar, pentru ca au inhalat fumul altora.

| Teffan a răspuns:

Nu.