| FlorinMihai a întrebat:

Salutare...am un calculator cu windows xp, dar la el am instalata o interfata de vista ultimate stie cineva cum pot sa o scot sau daca pot sa o scot? Va Multumesc...winkingwinkingwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci foarte multe etape dificile cel mai bine iti reinstalezi windows'ulhappy, c and faci ecele etape poti sa gresesti chiar si fratele meu care e profesor de informatica a incerca sa scoate o interfata de aceea si a gresit.

| FlorinMihai explică (pentru anonim_4396):

Da da chiar vreau sa reinstalez windowsul dar aici e alta problema: mie numi citeste Cd-uri straight face si de obicei windows-urile sunt pe Cd am auzit ca exista si pe stik dar trebuie sa fac stik-ul ca sa-l ia ca pe un Cd happy si tot acolo am ajuns...trebuie sa gasesc pe cineva care stie...winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlorinMihai):

Trebuie sa instalezi driverele de la cd-rom si o sa iti citeasca cd'urile