| sbig80747 a întrebat:

Salutare! Am un cont de Facebook unde am 60 de "prieteni" pe care nu ai cunosc, practic sunt oameni alesi la nimereala, am postat intr-un grup o poza cu una care suge... si din greseala am postat-o si pe prifil(stiu, sunt un idiot)o sa se vada postarea pe celalalt profil al meu pe care intru zi de zi? Dupa cum am spus profilul asta nu are nici 0% legatura cu profilul meu pe care intru mereu, nici prieteni nici nimic

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, și?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logica ta este așa de proastă încât eu zic sa verific Whatsappul, poate ai trimis filmarea și mamei tale. Sau ți-ai pus-o la profil. La cât te duce capul.

| ggergaer45hgeg a răspuns:

Ingroapa-te vreo 3 ani si o sa uite toti de tine big grin sau muta-te in Braila. alegerea ta :l

| ggergaer45hgeg a răspuns:

Ingroapa-te vreo 3 ani si o sa uite toti de tine big grin sau muta-te in Braila. alegerea ta icsde Xd