| razvanadriann a întrebat:

Salutare!
As dori sa ma informati precis in legatura cu doua lucruri.
Eu practic culturis si as dori sa stiu ce legatura, buna sau rea, are cu fumatul, nu ma refer la fumat in sensul de dependenta ci din cand in cand; si ce legatura mai are si cu viata sexuala. adica, e vreo problema intre sport si cele doua? Practic sportul acesta de aproape un an si mi-as dori sa stiu cum e cel mai bine si de ce sa ma lipsesc cand e vorba de sport.
Multumesc anticipat, Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Culturism? Pai nu conteaza ce sport faci, n-ai voie nici sa fumezi si nici sa consumi cofeina s-au bauturi alcoolice. Ai nevoie de multe proteine, atat animale cat si vegetale.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Are legatura si cu viata sexuala : imbunatatirea ei datorita cresterii nivelului de testosteron. Prietena ta o sa fie fericita big grin