| quickly a întrebat:

Salut, Am si eu o problema si ma intrebam daca ma poate ajuta cineva. Problema consta in felul urmator : In sensul ca-mi cam sacadeaza jocurile, adica se agata cate 1, 2 secunde si e enervant, pana acum 2 zile nu facea chiar asa de rau facea foarte putin dar de doua zile nu stiu ce are... Si nu stiu ce sa-i fac poate are cineva vreo idee despre ce ar fi vorba... Jocurile care le practic sunt counter-strike si fifa 07.

Mersi anticipat.

1 răspuns:
| D3X73R a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie de la racire.incearca sa schimbi pasta de racire de pe placa de baza...sau mai rau ti s-a/se va stricat placa Video.