| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, as vrea sa ma mut într-un apartament cu 3 camere din România si nu prea stiu care sunt prețurile... puteti să-mi ziceți de exemplu daca 1700 de lei chiria e cam mult? Am vazut si 2500 de lei

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa fi nebun pentru o chirie asa mare, mai bine o garsoniera desi duce lejer la un 500 eur chiria. Daca nu iti permiti casa stai cu parintii asta e dar nu sclav la patron si la chirias nu tine asa, nu mai ai bani pentru tine sa traiesti asa

| Violleta2022 a răspuns:

Inchirierea unui apartment cu 3 camere este undeva intre 300-si 500 euro, la apartmanete in orasele mici, ca Bucurestiul si Clujul, in special cele din cetrul orasului, au chiar 1000 euro pe luna.
Nu am auzit nicaieri de 2500 lei... poate la tara, undeva 1-2 camere

| sierra1 a răspuns:

" MarianMarian04 : 1700 de lei chiria e cam mult?"

e relativă suma asta așa că poate fi puțin sau mult. Dă-ne detalii: condiții, poziție, localitate, amplasare, utilare,...

| just4ubr2015 a răspuns:

La 2000 lei iei chirie in Spania pe malul marii si traiesti bine nu stiu ce iti complici viata cu Romania