| Se7en98 a întrebat:

Salutare, aseara am avut un cosmar groaznic am visat cum un baiat pe care il cunosc era pe masa de operatie si doctorii ii taiau capul si a murit straight face nu mai pot dormi din cauza asta, ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

A fost doar un vis, un simplu coșmar. Nu te mai gândi și uiți, nu o să se întâmple așa ceva în realitate, stai liniștită.

2 răspunsuri:
| Rainmaker a răspuns:

Salut!
Nu mai pune toate bazconile la suflet!
Incearca sa te gandesti la ceva placut inainte sa adormi iar cand deschizi ochii dimineata, deschide-i catre o fereastra neacoperita de perdea.Vei uita totul, garantat.Ar fi minunat daca ne-am putea controla visurile, dar nu putem. Soarta!

| Kettolix a răspuns:

Vad ca ai dat funda dar eu sa scap de cosmaruri descifrez pe baza psihica ce inseamna ( dasunt maiestra la descifrarea viselor). Eu cred ca ai avut ceva probleme cu alec baiat, sau te-ai atasat de el, sau face ceva rau ce i-ar putea face ceva. Inconstientul tau, care este activ cand dormi gandeste, liber, pentru ca constientul tau doarme. Asa se produc visele. Cred caa reprezinta frica ta de a-l pierde. Sunt curioasa daca am dreptate, gandeste-te la asta