| PuffyPufosul a întrebat:

Aseara am visat ceva. Nu stiu daca era un vis sau un cosmar, dar stiu ca din cauza lui imi e tot mai frica sa ma indragostesc si sa se mai apropie un baiat de mine. Ce sa fac? Oare din ce cauza s-a intamplat asta?

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Scumpo stai liniștită, visele nu sînt decît minciuni, tu trebuie să fi conștientă de ceea ce vrei tu să faci, mult succes și sănătate maximă 500%.

| ostea a răspuns:

Visul îți arată temerile tale bine ascunse. Ceea ce îți este dat, trebuie înfruntat. Nu îți fie teamă, ai încredere în tine. Ești o ființă puternică, o să reușești.