| GigelFaraNumar a întrebat:

Salutare..Care este faza cu cinnamon challenge? Adica ce simta atunci cand iei o lingurita de scortisoara big grin?

Răspuns Câştigător
| ValentinnaV a răspuns:

Nu e cine stie ce, daca reusesti sa tii cam un minut o lingura/lingurita de scortisoara pudra in gura e ceva pentru ca o sa incepi sa stranuti si sa te ineci doar dupa cateva secunde.E o provocare cam aiurea.te sfatuiesc sa nu incerci, asta daca nu vrei sa ramai cu gustul de scortisoara cateva ore bune. happy

1 răspuns: