| vmalex21 a întrebat:

Salutare.Ce parere aveti despre gecile cu puf? Are cineva idee cum se spala o astfel de geaca la masina de spalat?

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

O duci la curatatorie. Daca o bagi la masina o strici.

| vmalex21 explică (pentru christall):

Ciudat ca la partea de specificatii a unei astfel de geci gasita pe un site din strainatate scria in limba engleza ca se poate spala si la masina de spalat, de preferat cu apa rece sau maxim 30 de grade, detergent lichid si 3-4 mingi de tenis in masina fara a adauga si alte haine.Ai o astfel de geaca?

| christall a răspuns (pentru vmalex21):

Da, soacra mea spala pernele, fiind tot cu fulgi, cu mingi de tenis.