| Theodor6x9x6 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii pudici? Este bine? Fetele pudice se spala cu geaca pe ele?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au alergie la apa

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, fetele pudice fac dus singure, in baie!
Aia care se spala cu geaca pe ei, sunt betivii, care se arunca asa in baltoacele de pe marginea drumului.

| HazelEyes77 a răspuns:

Oarecum e normal sa ti fie jena sa umbli dezbracat si cu zonele intime la vedere. E de bun simt sa ti acoperi goliciunea trupului. Dar exista si persoane mai pudice care nu s ar schimba de haine-fie el si un tricou- pentru nimic in lume de fata cu o alta persoana chiar daca e de acelasi sex si se cunosc bine. Asa cum exista si persoane exibitioniste de altfel. Si nu, fetele pudice nu se spala cu geaca pe ele, ci asa cum o facem toti. In momentul cand o sa si faca o relatie in care sa se se implice emotional si sa aiba incredere in partener o sa treaca incet incet si peste jena excesiva in ceea ce priveste corpul propriu avand momente de intimitate cu iubitul/a.

Răspuns utilizator avertizat