| MakePeaceNotWar a întrebat:

Salutare, cum as putea sa imi gasesc niste pasiuni cu care sa imi ocup timpul? Nu am nici o idee si pana acum, sunt paralel cu orice mi-ar placea sa fac.

Răspuns Câştigător
| Sekaki a răspuns:

Cauta pe google... poate gasesti ceva ce iti place, poti cauta de exemplu recorduri, si sa gasesti pe acolo ceva interesant.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si totusi, ce-ti place tie?

| MakePeaceNotWar explică (pentru anonim_4396):

Pai, imi place sa cant, sa desenez si actoria: primele 2 = paralel si ultima nu am ce sa joc sau cu cine, ca de monoloage m-am plictisit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MakePeaceNotWar):

Paralel, adica nu ai voce si nici nu stii sa tragi o linie dreapta? Ce bine era inainte de '89, erau cursuri de pictura, de canto pentru orice elev/muncitor. Acum, daca esti elev si stai in oras, mergi la Casa copiilor si vezi ce cercuri sint acolo. Poti avea profesor care sa te ajute sa-ti educi vocea (daca ai), poti sa faci teatru cu alti copii sau sa inveti sa imbini culorile daca ai talent la desen. Prietenilor tai nu le place teatrul?

| SucDeGuava a răspuns:

Cauta tutoriale pe youtube in care iti arata cum sa faci bratari impletite sau origami. Sunt activitati care iti exerseaza rabdarea si te relaxeaza. Incearca, poate te prinde. Succes!

| Jiiasy24 a răspuns:

Buna! Poti sa intri pe google imagini si scrii acolo imagini de colorat. iti alegi tu ce imagine iti place de acolo o salvezi in PC si o printezi, dupa aceea o colorezi... eu asa imi pierd eu timpul. cred ca o sa imi spui ca nu mai esti copil. e nici eu nu mai sunt dar imi plcae la nebunie sa colorez