| stefann66515 a întrebat:

Salutare, eu vorbesc cu o fata și ea iese de pe conv random. Prima data am întrebat-o de ce, a zis ca i-a dat o prietena mesaj. După am avut o conv despre minciuni și ea a zis ca nu vorbește cu alți băieți chiar dacă nu vorbeam despre asta, a zis asta random. Ca ea nu e ca o prietena de ale ei. După, a doua oara a zis ca ea da refresh la Instagram și de aia iese de pe conversație. A 3-a oara a zis ca se uita la un mesaj de acum câteva zile și nu apărea seen la mine. Sau ca iese de pe conversație ca nu i se vad mesajele. Eu cred ca este vrajeala și doar ma minte. Fetelor va rog ajutați-ma.

2 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Ia dat-o i-a dat-o alți stai tu liniștit ca are cine s-o... mult și bine si ia are mulți si bine s-o Treci la somn -_- ca oricum are pe alți stai liniștit ca la cât te mint ar trebuie să-ți dai seama de mult uitate ce-ți face și deschide ochi nu mai fi orb si la ce dracu ceri ajutor de ma fete bro? Ești pusy? Tu nu ști ca femeie pe femei se acoperă? Ce credeai? Asculta bine și deschide ochi nu mai fi fraier nici prost aia se arede cu cine prinde cu alți și tu vi și ceri ajutor aicia și de la fete laughing)))) deschide ochi nu mai fi orb frate culmea ar fi să-ți spun ca Tea înșelat fără se vrea rolling on the floor)))))))) și nu știa în momentul ăla ce se întâmplă rolling on the floor)))))) a luat-o valiu rolling on the floor)))))))) preferați mei sunt ăia care vai Doamne erau beți și nu stiua ce au în gură și ce făceau cu gurarolling on the floor)))))))) erau sub influenta curviei pardon băuturi alcoolistă săracele....niciodată nu mai face greșela în viata ta sa cer sfaturi de la femei și fete când o curva te înșela femeile și fete o sate minte de nu mai ști cum te cheamă stai departe de toate și panaramele și deschide ochi nu mai fi fraieri nici prost...

| ZokoZEW a răspuns:

O sa te insele, nu e de pastrat