| eduardinoedy a întrebat:

Salutare everybody. Sunt baiat si am 17 ani si jumatate. Am urmatoarea problema: Eu de obicei nu le am pe astea cu mersul in club si nici nu sunt genul sa ma dau in spectacol. De vreo 2 ani tot caut o prietena si nu prea gasesc vreuna normala. Toate au fite si daca nu mergi cu ele in club si nu pui poze destul de xxx pe facebook nu se poate.
Doar din faptul ca am medii peste 8 parca sunt izolat de oricine si nu inteleg de ce, ca doar incerc sa comunic cu colegii de clasa dar ei refuza categoric. Ce as putea face?

1 răspuns:
| andrasstefan a răspuns:

Salut amice.stai linistiit si nu te stresa. Faptul ca ai medii peste opt inseamna ca poti face varza ori ce fata si daca nu ai dat peste una nu te stresa, vor fi cu duiumul.asa am fost si eu si daca ma crezi pina la 20 de ani am fost singur. exista posibilitatea ca sa suferi de o oarecare timiditate sau sa ai probleme cu comunicare intr-o anumita masura.si inca ceva:TU ESTI PERFECT NORMAL, ELE SUNT PERFECT ANORMALE.Te invit pe mess la o discutie si vom incerca sa gasim solutii la problema ta.id mess:numaisuntsingur. cu stima si respect Stefan