| GregHouse a întrebat:

Imi cer scuze pentru categorie, dar este mai accesata decat altele. Am o problema cu profilul de Facebook. La login, trebuie sa introduc emailul si parola de cel putin doua ori pana sa ma loghez, insa timeline-ul e blank, nu apare nicio postare, nu pot sa vad cererile de prietenie, mesajele sau notificarile. Profilul nu a patit nimic, de pe telefon pot intra fara probleme, si am inteles ca mai sunt si altii care intampina aceleasi dificultati.
Fratele meu are noul timeline si lui ii merge foarte bine, eu il am pe cel vechi. Nu-mi amintesc sa fi primit intrebarea pe profil daca vreau sa trec la noul timeline (e drept ca am folosit mai mult aplicatia de pe telefon).
Ma poate ajuta cineva sa remediez problema? Sunt dispus sa trec si la noul timeline, desi nu stiu cum sa fac asta exact, dat fiind ca nu mi se incarca nimic pe profil. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Te rog trimite-mi un email cu tipul de sistem de operare pe care il folosesti, tipul de browser. Emailul meu este: eduardmihai. puiu@t-online.de

1 răspuns: