| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă - nu mi se mai încarcă notificările, mesajele, etc.
Știe cineva care ar putea fi cauza?

10 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut!

Mai intampini aceasta problema?

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Nu. Vă mulțumesc!

| RAY a răspuns:

Toti au problema asta, este de sistem o eroare Honey

| Catrice a răspuns:

Telefonul vrea sa înveți...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am avut așa vreo zi-două. Le-or fi picat serverele la TPU. Am intrat de pe calculator. Dar acum văd că și-a revenit.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Sincer,si eu am probleme asemanatoare.Gen,pe iphone-ul meu, nu imi apar notificarile de la instagram.Pe cand la Samsung imi apar.

| anonim_4396 explică (pentru IonutSiAtat92):

Mă refer la TpU...nu am Facebook, Insta... Și eu am Samsung, dar nu cred că e de la telefon.

| NotNamed a răspuns (pentru anonim_4396):

E de la site. Credeam ca doar eu am problema asta. Nu e vorba ca nu primesti, le primești dar intarziate rau. Pot sa întârzie si 2h...O fi dat modetatorii, in timp ce faceau sex, cu fundul de tastatura si au nenorocit careva linii de cod.

| Catrice a răspuns (pentru NotNamed):

Mai adaugă niste ore...

| Onisim10 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la site problema.