| OchisoriAlbastrii a întrebat:

In seara asta stateam pe afara cu doua fete.Prima fata il vede pe un baiat pe care il place si sa emotionat toata.S-a facut seara,plecase fata pe care o cunosteam mai mult(cu care vorbesc foarte mult) si raman cu prietena ei cea mai buna,cu care vorbim pe mess,radem, ea da buzz la gluma ca cica ma streseaza dar eu nu ma supar happy. Si am ramas eu cu ea in jur de 10-15min la scara si vorbeam diverse subiecte,se uita in ochii mei mi se pare,si am ajuns la un subiect asa cu sarutul cum m-am cunoscut cu o fata la ce varsta am inceput,la care zice ea dupa ce ii povestesc: "Dar ce subiect ne-am gasit si noi",dupa ce am vorbit asta, imediat a plecat in casa.Este posibil sa ma placa? thinking Vreau raspunsuri va rog frumos, dau funda!

Răspuns Câştigător
| lifeonlyforlove a răspuns:

Nope. am decis sa fac o gluma. poate proasta in felul sau. pursisimplu fetele inconstient sunt atrase de baietii care le vor putea apara adica in forma si care seamana cu baieti, nu cu ochii desenati ca fetele) in fine sunt diferite fete. hai ca imi placeau si mie emo boy pe la 13-14 ani) eu cred ca fata asta te place asa cum esti indiferent emo sau nu ) sper ca nu team jignit cumva happy

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca fata e interesata de tine

| VampireDeea144 a răspuns:

Da e posibil, sau fata era curioasa de trecutul tau.smugInsa da eu cred ca te placeeeesmug

| LuMix a răspuns:

Sunt sigur ca te place. Te sfatuiesc sa mergi la intalnire cu fata respectiva si sunt sigur ca dupa intalnire o sa formati un cuplu.
Funda?

| lifeonlyforlove a răspuns:

Depinde, daca are mai jos de 16 atunci sunt aproape sigura ca da. daca mai mult posibil ca a dorit sa vorbeasca pursisimplu din curiozitate ca intre 2 adolescenti) mai degraba cred ca are mai jos de 16 si sa simtit jenata. u citi ani ai?

| OchisoriAlbastrii explică (pentru lifeonlyforlove):

Eu am 16 ani, iar ea are 15. . happy

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru OchisoriAlbastrii):

Cam asa si am crezut. da...precis ca te place ) tu esti emo?

| OchisoriAlbastrii explică (pentru lifeonlyforlove):

Nu,nu sunt emo laughing!

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru OchisoriAlbastrii):

Ow. asta e bine ) am gindit ca nu mai ai sanse big grin... dar vad ca totul e ok. baftawinking

| OchisoriAlbastrii explică (pentru lifeonlyforlove):

Multumesc frumos, dar tot nu am inteles adica daca sunt emo nu ma place sau cum? La ce te-ai gandit happy?

| OchisoriAlbastrii explică (pentru lifeonlyforlove):

A nu e nici o problema, nici o suparare happy, nu m-am prins ca sunt obosit happy multumesc frumos! ai funda big grin

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru OchisoriAlbastrii):

Ow mersi ) da, sunt si eu cam obosita, dar TPU a devenit un hobby cind sunt mai libera, si daca sincer nu prea ma intereseaza funda ) dar ma bucur ca cineva apreciaza raspunsurile mele... ca am doar o funda big grinbig grinbig grin

| OchisoriAlbastrii explică (pentru lifeonlyforlove):

Esti de treaba happy

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru OchisoriAlbastrii):

Mersi)

| lifeonlyforlove a răspuns (pentru OchisoriAlbastrii):

Nope. am decis sa fac o gluma. poate proasta in felul sau. pursisimplu fetele inconstient sunt atrase de baietii care le vor putea apara adica in forma si care seamana cu baieti, nu cu ochii desenati ca fetele) in fine sunt diferite fete. hai ca imi placeau si mie emo boy pe la 13-14 ani) eu cred ca fata asta te place asa cum esti indiferent emo sau nu ) sper ca nu team jignit cumva happy