| vyrlays a întrebat:

Salutare, ma adresez fetelor. Ce va place la baieti, aspectul fizic? Adica sa fie frumos la chip sau sa fie increzut in sine? Ceva de genul; va rog!♡♡

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De parca invers nu e asa, atractia este involuntara, ce placi decide mintea ta nu tu, intrebarea nu are logica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Să știe să scrie și să vorbească corect gramatical limba română!
2. Da! Sa fie si frumușel că prima data îi vezi fizicul omului, dar dacă nu are nimic în cap, degeaba!

| LexaEAG a răspuns:

Toata lumea se uita intai la aspect, se stie, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ai patratele, sau sa fii nu stiu ce campion mondial.Primul lucru pe care-l observa o fata la un baiat sunt hainele,iar apoi fata,detalii si cel mai important comportamentul. Avand in vedere ca fetele sunt innebunite dupa bad boys cu o parte romantica ascunsa, ei bine asta sparge gheata, deci cam asta e secretul, daca vrei sa ai orice fata la picioare trebuie sa fii cate putin din toate, dar niciodata sa nu exagerezi.

| BiancaStoian a răspuns:

Sa fie atletic si sa nu fie tupeist sa fie deschis la orice fel de conversatie

| Anusca94 a răspuns:

Bună, mie imi place la băiat în primul rând cum comunică adică să nu vorbească cenzură peste un cuvânt, cum se exprimă și cum gandeste, mie trebuie să imi placă cum arată și încă ce reputație are