| dudu_3763 a întrebat:

Care vi se pare defectul cel mai mare?
Caracterul sau aspectul fizic? Ati prefera o fata/baiat frumos/a dar increzut/a sau una/unu simpatic dar urat/a?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Simpatic si la locul luibig grin. Urat suna cam drastichee heeNu exista persoane urate ci persoane care nu stiu sa se puna in valoaretongue

cami
| cami a răspuns:

Nu poti, daca nu te atrage in niciun fel, n-ai cum sa stai langa cel urat. [Asa, poate ca l vezi tu, dar el poate ca, vazut de altii, nu i ]. Dar nici increzut...Hai, sa fie jumi-juma.

| valy a răspuns:

Sincer deja am ce imi trebuie. dar ca sa iti raspund tie la intrebare...as prefera o fata mai normala.adica nici frumoasa.nici urata. dar nu vreau nici de-al naibii una increzuta.care zici ca are un ac bagat in fund pana la capat.si nu se poate vedea decat pe ea.nene...mai bine iei una mai uratica decat frumoasa si cu fite feeling beat up

| nobody_9468 a răspuns:

Acum prefer unu frumos si increzut, peste 10 ani e inversbig grinbafta

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Caracterul-categoric.deoarece caracterul ti-l creezi, iar cu fizicul te nasti, bine sunt persoane care nu stiu sa se puna in valoare asta e altceva...increzut=nematurizat, daca vrei sa astepti pana se maturizeaza e ok. iar cealalta varianta fircare persoana are ceva al ei ''unic''}

Răspuns utilizator avertizat
| alina_1602 a răspuns:

Cel mai mult conteaza caracterul...ambalajul se duce in timp happy