| Mithrandir a întrebat:

Ma confrunt cu 2 probleme si dori sa ma ajutati. Deci sa incep:

* [1] Cum sa scap de frica orelor de fizica? La fiecare ora am emotii mari, tremur, m-i se face pielea de gaina... Am un profesor "al dracu" care nu iarta pe nimeni. Scoate pe cine vrea la lectie si mai mult de 5 nu da. (chiar daca e rezolvata corect problema)

* [2] La cate absente se scade un punct la purtare? Se pot motiva absentele cu 3 luni in urma?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! 1. Învaţă foarte bine, fii atent la ore şi ridică mereu mâna.
2. Depinde de regulamentul şcolii şi de bunăvoinţa dirigintelui. Succes!
Nu vreau fundiţa, dar te aştept pe site-ul meu, lecturirecenzate.ro O să-ţi placă happy