| anonim_4396 a întrebat:

Salutare si un calduros La multi ani! Intrebarea mea e : cum pot scapa de grasimea depusa pe piept?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate te ajută:
http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM
La mulţi ani!

| CristiB93 a răspuns:

Fa asa cum spune LuciaBarbu happy

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Http://iasislabeste.com/350-cum-sa-scapi-rapid-de-grasimea-de-pe-piept/

Dupa ce slabesti, nu uita ca trebuie sa te mentii.Nu poti face acest lucrud decat cu un stil de viata sanatos care implica o alimentatie echilibrata si exercitii fizica.In partea de sus a site-ului gasesti retete, diete, tot ce iti trebuie.:) Succes! Sa ai ambitie!

| Deliα a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene pe fata si pe spate.