| alexxa18 a întrebat:

Stie cineva cum se intra anul acesta la Facultatea de limbi si literarturi straine- sectiunea "Studii americane", Universitatea Bucuresti?
Am cautat si pe net, dar am gasit mai multe variante: ba cu examen, ba cu dosar...si nu stiu ce sa mai cred.
As dori tare mult sa aflu inainte sa ajung acolo sa intreb...asa pentru mine.big grin

1 răspuns:
| perla a răspuns:

Daca esti baiat ar c-am trebui sa te descurci., daca esti fata... iarasi! bafta!