| Uniform a întrebat:

~Salutare TPU, am o prietena pe care o conduc acasa seara, cand mergem cu prietenii la o plimbare, si ea ma saruta pe obraz big grin, si vreau sa o fac sa ma sarute pe buze. Ne intelegem foarte bine, cand stam undeva ma pun langa ea si o tin in brate si ea nu ezita, ma lasa sa o tin, dar ezita sa ne sarutam, am nevoie de un raspuns cat de repede posibil, Multumesc TPU ~!~

4 răspunsuri:
| Paul_5456 a răspuns:

Cumpara.ti un tricou care sa scrie pe el "Saruta.ma pe buze!"

| innalovefun a răspuns:

Pai, noua(fetelor) ne place sa fiti mai romantici cand incercati sa ne cuceriti. Tu incearca sa fii atent cu ea dar si sa vorbiti despre pasiunile comune despre ce-i place ei in general. Ea daca vede ca aveti multe lucruri in comun o sa vrea sa va apropiati mai mult. Si cat despre sarut prebuie sa nu fie in vazu lumii. Cel putin prima data. Succes!

| Fubuki a răspuns:

Cam asa sta treaba 1 e o metoda mai lunga scoate la o intalnire mai romantica un film o pizza ceva mai romantic nu intr-un parc pe banca incerca sa faci apropouri subtile si cumparai niste flori mereu ajuta. Sper ca te-am ajutat daca nu merge mai incearca si cu sfaturile altora trebuie sa o dai gata pana la urma. Succes!

| adelyna_1152 a răspuns:

Pai ca sa te sarute pe buze trebuie sa fiti doar voi doi (*prima data ca dupa aceea nu o sa mai fie asa rusinoasa) probabil nu te saruta pe buze de fata cu prietenii tai ca sa nu cumva sa creada ei ca e posesiva.Eu cu prietenul meu, cand mergem cu prietenii la o plimbare si vrem sa ne sarutam ii lasam pe ei sa se duca in fata si noi mai ramanem in spate. Mie nu-mi place sa se uite toti la mine cand ma sarut cu cineva. Poate e timida lasa-i timp...