| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU deci sa va spun:eu m-am transferat de anul trecut la un alt liceu in alt judet.ma intelegeam bine cu colegii mai ales cu fetele ca baietii erau cam mistocari sa zic asa si aveau niste glume de prost gust in fine...eu m-am gandit ca dup liceu sa imi fac majoratul in orasul natal si vreau sa chem cateva foste colege si ce ziceti pot sa chem si pe fostii colegi? cu toate ca nu eram in relatii foarte bune cu ei. daca nu ii chem oare vor crede ca sunt neserioasa sau se vor supara cat de cat pe mine? deci vreau cat mai multe raspunsuri posibile si e urgent.va multumesc.ps:la majorat o sa invit maxim 20 persoane

1 răspuns:
| xInnaAlinaxD a răspuns:

Buna, situatia ta este una putin cam complicata. uite ce te sfatuiesc eu: Treci peste ce s-a intamplat in trecut si invita-ti si fosti colegi.Dar ai zis ca ai doar 20 de locuri. deci poti sa inviti si cativa colegi de la liceul actual.si cativa de la fostul liceu. ca sa nu spuna ca i-ai uitat! si totusi daca nu iti ajung locurile si pentru ei.nu i inviti. isi vor da seama sinnguri ca au gresit fata de tine! MULTA BAFTA! si sa te distrezi la banchet:* sper ca te-am ajutat Fundita?