| anonim_4396 a întrebat:

.. am si eu o intrebare, sunt baiat si am 15 ani. Am mult par pe picioare si nu stiu ce sa fac, sa mai astept sau sa-l iau? Daca il iau in ce mod aș putea sa-l iau? Sunt multe modalitati dar nu stiu care este cea mai buna

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parul de pe picioare indica masculinitate. Femeile se epileaza pe picioare si prin alte locuri. Nu te lua dupa alti „pui de Crevedia" că este normal sa te razi pe picioare. Unora care se rad pe picioare, le mai trebuie gene false, o poseta si gata, sunt „bărbati".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te razi.

| Donsavas a răspuns:

Esti femeie? De ce te razi? Lasă l asa cum e

| MariannN20 a răspuns (pentru Donsavas):

Multumesc asa o sa-l las

Răspuns utilizator avertizat