| Marial_3532 a întrebat:

vreau sa slabesc mult la abdomen si picioare help me

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru piciore:sa mergi foarte mult, sa alergi si sa faci genoflexiuni.
Pentru abdomen:abdomene

2 răspunsuri:
| SăcsyLlamă a răspuns:

Sala; abdomene; genoflexiuni; aleragat pe faleza; sporturi etc. Sunt destule. Orice dar nu pastile de slabit! Funda?

| mada1 a răspuns:

Ar trebui intai sa-ti reglezi regimul alimentar. de geaba o sa faci tu abdomene sau nu stiu ce exercitii. daca mananti foarte mult. poti merge la sala. poti alerga prin parc. sau un sport foarte bun mi se pare si inotul.crede-ma ca dupa un timp vei obtine rezultate bune. nu spera sa slabesti din prima.