| Alinapwp a întrebat:

Ce gesturi sa-i fac unei fete?
Nu suntem impreuna dar ea imi spune ca simte ceva pentru mine si asa este si la mine.o iubesc dar pentru ea nu conteaza vorbele..ci faptele.
Ce gesturi imi recomandati? Ii plac foarte mult trandafirii albi.
Ce gesturi sa-i fac? Sa-i arat ca o iubesc?
(Am 16 ani..nu sariti la sex)

Răspuns Câştigător
| LoredanaLori a răspuns:

Deci as putea sa iti raspund eu pentru ca sunt fata. Chiar daca o fata iti zice ca "vai nu vreau cadouri". de fapt e o minciuna. Vrem orice doar pentru a ne face ca va pasa. asta incepand de la un micut trandafir, o bratara si orice cat de marunt. cum ar fi o cana personalizata cu o fotografie in care apareti voi doi. Deci daca vrei sa o cuceresti spune-i ca esti un tip care pune suflet intr'o relatie, ca esti satul de dzrente si o adori pe ea pentru ca numai cand esti langa ea te poti simti in largul tau. apoi la fiecare intalnire adui aminte cat de importanta e pentru tine si din cand in cand cumparai o ciocolata. un trandafir. orice atentie. :*

3 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Ca sa o dai gata asteapt-o intr-o zi cand iese de la scoala/liceu, cu un trandafir si cu o cutie de ciocolata, in trandafir sa pui un bilet in care sa scrie "sper ca asta sa-ti arate cat tin eu la tine" si aia e, sper sa-ti fi fost de ajutor

| LuluOneMillion a răspuns:

Poti sa ii arati asta uitandu-te in ochii ei. Gesturi ar fi sa ii iei ceva mic ca o bratara sa o poarte mereu, sa o incurajezi in orice face si sa o sustii, sa o ajuti in privinta asta, da. Si in rest mai sunt si neregulile, supararile care fara ele nu se poate sa simti ceva mai mult.

| georgekriss99 a răspuns:

Iesi cu ea in oras, tinetiva de mana, sarut-o, iesiti la un film, si intreab-o daca vrea sa fie împreună cu tinewinking big grin