| AdytzTheWolf a întrebat:

Salutare TPU, de ceva vreme am cunoscut o fata, si nu are prieten, mi-as incerca norocul la ea dar nu stiu daca o sa reusesc pentru ca nu stiu daca ma place, cand ne intalnim pe strada ma saluta ma intreaba ce fac, pe mass asteapta sa intru eu pe ea sa vorbim, un baiat se tot da la ea si ea nu se prea lasa, eu nu sunt genul care sa insist si cand vad ca acel baiat se da la ea ma face sa cred ca daca ea il refuza pe acel baiat care este de 1000 de ori mai bun decat mine inseamna ca eu nu am nici o sansa, va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Da te pot ajuta si eu cu ceva incearca sa nu crezi ca cineva ii mai bun ca tine pariu ca fata aia te place de fapt de ce crezi ca nu se lasa? la ila nu te mai desconsidera zicand "ii mai bun decat mine de 10000000000000 de ori decat mine" nu zi asa mai bine sunt mai bun ca el voi reusi sa trec peste el nu te lua bataielaughing. Fata te place iti zic eu nu ori ce fata asteapta pe mess a intre unu sa vb.te place du-te stai cu ea si candva iti vei da seama ca te place sau chiar poate o sa recunoasca iatongue fata de care zici vezi cai timida nu o lua repede sa zic asa astepta frumos si ai rabdare ai sa vezi ce rezultate frumoase vor fiwinking si app bafta la giugiulithappy

1 răspuns:
| laviiiiiiiii a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti ca baiatul acela este mai bun decat tine. Fiecare este in felul lui. Eu spun sa iti incerci norocul, nu cred ca o sa ai de pierdut, si pana la urma daca te refuza nu s-a terminat lumea. Dar daca nu incerci si apoi veii afla ca ea de fapt nu te refuza, o sa regreti ca nu i.ai spus mai devreme.