| Florinsss a întrebat:

Salutare TPU.
Exista vreo rețea de socializare in care pot posta orice chiar și sub 18 ani poze decente sau orice va rog? Dau funda.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti posta pe faceBook, poze decente si cuminti, daca ai peste 13 ani, ca asta este limita de varsta

| Laura678 a răspuns:

Ăăhappy, chiar vrei sa te înjosesti asa încă de la o vârstă frageda?
În loc sa te gândești la ce poze de genul sa pui, mai bine te bucuri de copilarie, asculți muzica.
O data ce postezi asa ceva, lumea nu o sa te mai respecte iar când o sa vrei sa ștergi totul cu buretele, nu o sa mai ai cum sa dai înapoi.
Succes!

| Laura678 a răspuns (pentru Laura678):

Ok,scuzați-mă acum am observat ca am citit total prosthappy
Când ai zis de poze " decente " am înțeles fix inversul.
Pai, îți recomand instagramul.