| DenqOO a întrebat:

Am tot auzit ca se pot castiga bani din Instagram. Chiar ieri am auzit ca Dorian Popa castiga intre 10.000 si 20.000 de euro. Cum se pot castiga atatia bani din a posta poze pe o retea de socializare?
Ma gandesc ca si Instagram trebuie sa castige bani dupa urma lui, dar nu imi dau seama cum castiga Instagram bani dupa unele persoane.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Promoveaza produse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acești influenceri fac promovare la produse, de aceea câștigă bani. Banii le vin din reclame.