| NeaguRobert a întrebat:

Salutare TPU, in vara lui 2017 mi-am facut un tatuaj negru, nu a iesit cum am vrut eu si in vara asta am fost sa-l modific sau na sa-i fac un upgrade si l-am acoperit(nu in totalitate deci nu e cover) cu tuş color..Acum problema e ca de vreo 2 saptamani au inceput sa-mi iasa bubite mici si albe DOAR pe partea tatuajului colorat, la inceput n-am bagat de seama dar acum sunt ft multe, nu ma mananca dar sunt acolo mici, albe si la suprafata. Ma sfatuiti sa merg la un dermatolog sau i s-a mai intamplat cuiva asa ceva si nu e mare problema? Mi-am contactat adineaori si "tattoo artistul" insa probabil pana maine nu voi primi un raspuns de la el. Mersi anticipat.

1 răspuns:
| Maria209 a răspuns:

O perioada nu vei putea să faci nimic deasupra (tatoo) mergi la dermatolog şi-ţi va apune ce sa iei(posibil unguent)