| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, mi-am făcut un tatuaj acum 3 zile dar azi am observat că în unele locuri ale tatuajului mi-au ieșit niște bubițe foarte, foarte mici.
Se poate să mi se fi infectată tatuajul?

3 răspunsuri:
| Fluffy123 a răspuns:

Da,este foarte posibil.Depinde cu cine, in ce loc si cu ce ti l-ai facut, pentru ca nu prea este sanatos sa iti faci tatuaje in locuri care nu sunt cu experienta. Funda?

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Fluffy123):

Mi l-am făcut la un salon specializat, omul care mi l-a făcut are foarte multă experiență în domeniul acesta, nu e primul tatuaj dar la celelalte nu am pățit asta

| Fluffy123 a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Atunci chiar ai facut o boala si o infectie serioasa.Iti recomand sa mergi la medic si iti va da niste medicamente pentru alergie sau ceva de genul acesta. Funda?