| gedderth2 a întrebat:

luni fata pe care o plac m-a sarutat pe obraz, cand coboram scarile la scoala. m-am trezit ca ma saruta pe obraz.
azi am vrut sa o sarut si eu pe obraz si sa ii zic la ureche ca o iubesc.la sfarsitul orelor am vazut-o pe hol si mam apropriat de ea. ea cand m-a vazut a zanbit si s-a apropriat si ea de mine.chiar cand sa o sarut a trebuit sa intre in clasa ca ea mai avea o ora.cand a trebuit sa intre nu a mai zambit.
PS: eu sunt in a 6 a, ea in a 7 a. ea are prieten si mi-a sous ca ma place si pe mine.
intrebare:
ar fi vrut sa ma sarute pe gura, din moment ce a zambit cand m-a vazut si cand a plecat in clasa na mai zambit?
~~~FUNDA~~~

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu ce a vrut sa faca.dar sunt sigura de un lucru! Fata e o ***... daca are prieten, cum sa se dea la tine?
Sfatul meu e sa ii spui ca tu nu vei cadea prada avansurilor ei pana nu termina relatia pe care o are.Din cauza ei, tu ai putea fi victima colaterala.
Succes :*

| Luori a răspuns:

Fata are prieten? Pai, ce face? Are o incercare de a-si bate joc de prietenul ei, sau de tine? Daca te place pe tine, ce cauta cu acel baiat? Mai intai sa lamureasca aceasta situatie, apoi daca si cum ar trebui sa te sarute. Poate doar flirtreaza, se amuza si cauta noutati, insa acesta este un joc prost.