| Trinity a întrebat:

..nu stiu ce sa mai fac cu iubita, ne-am certat odata si de atunci numai asa o tinem, mereu ne intalneam totu mergea bine, ziceam ca nu ne mai certam si a 2 a zi o luam de la capat si tot asa o tinem si acum.
Chiar nu stiu ce sa fac sa nu ma mai cert cu ea...mai ales ca cearta porneste dintr-o data nu de la un subiect anume.

1 răspuns:
| Bitii a răspuns:

Pai.prima data incearca sa vorbesti cu ea. ce s-a intamplat asa dintr-o data. iar apoi in functye de raspunsul ei ia si tu o hotarare care sa va fie bine la am2. succes