| Replik a întrebat:

Salutare TPU si La multi ani. Eu am o problema cu pisica mea in varsta de 4 luni. La inceput a fost bolnavioara si am tinut-o in casa,am invatat-o sa faca la litiera,insa in ultima saptamana s-a facut obraznica. De exemplu,saptamana trecuta si-a facut nevoia si nu a acoperit,a plecat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. In dimineata asta,si-a facut iar nevoile si a plecat cu mizeria taras prin casa,murdar pe labute. Nu ii inteleg comportamentul. I-am dat numai bunatati de mancare,nu i-a lipsit nimic, in casa a dormit noapte de noapte si asternutul mereu i l-am schimbat. Ce sa aiba?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Trebuie dusa la veterinar sau e in calduri

1 răspuns:
| SofiaAbigail a răspuns:

E in calduri doar daca miauna urat tare.Altfel presupun ca a fost un mic incident.Am avut si eu o pisica..nu e o chestie standard sa faca chestiile mereu la fel, plus ca e un animal..nu face toate chestiile la milimetru.