| BaiatulSuparat a întrebat:

Sunt baiat, am 13 ani 2 luni si am o problema. Inca nu am intrat la pubertate, adica: nu a inceput sa mi se ingroase vocea sau nu am inceput sa cresc mai rapid. E vreo problema oare? Ar trebui sa merg la doctor? Ajutor!

Răspuns Câştigător
| AndradaE a răspuns:

Mai ai timp! Eu nu sunt inalta, dar am un coleg care la 13 ani este mai scund ca mine, nu cred ca are 1.50 si nici o voce prea groasa...Am vazut multi baieti ca acestia care dupa un timp nu i-am mai recunoscut pentru ca s-au inaltat brusc. O sa cresti si nu o sa iti dai seama. happy

1 răspuns:
| Rayzzor a răspuns:

Nu te ingrijora, inca mai ai timp.Am un coleg care a implinit 14 ani si inca abia are 1, 60m deci nu te ingrijora pentru ca mai ai timp sa cresti etc.