| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU urmeaza sa ma fac de ras dar asta e ma risc cu intrebarea asta patetica, de unde sa incep e vorba despre o fata si am vorbit cu ea 6 7 zile dupa mi-a propus sa iesim afara si faza e ca ea m-a vazut si a intrebat o prietena de a mea cum ma cheama pe insta etc, dupa am primit follow si ador la poze si am inceput sa vorbim eu i-am dat mesaj totul ok, am vorbit cum am zis mai sus 6 7 zile apoi am iesit afara, dupa parerea mea a fost totul ok, nu m-am facut de ras sau ceva sau sa zic ceva gresit.
Faza e ca mie imi place mult tipa asta dar acum nu mai raspunde la mesaje, ma lasa in seen doar. in seara aia s-a culcat imediat cica si era on.
Ce credeti ca ar trebui sa fac?
Sa o las sa ma caute ea sau nu stiu. innebunesc cand stiu ca nu am facut nimic atunci afara si a fost totul ok
Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mai las-o 2-3 zile și dacă nu zice nimic scrie-i tu și eventual o poți întreba de ce a început așa brusc să te evite

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Așteaptă cateva zile și după aia încearcă să vorbești cu ea.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mai așteaptă câteva zile.
Dacă nu-ți scrie, ori o întrebi de ce te ignoră, ori te fixezi pe altă fată.
Poate și-a pierdut interesul, sau n-are timp.

| llleo a răspuns:

Dacă-ți duce lipsa, te va căuta. Dacă observi contrariul, uiți, Gabi.

| cristian200313 a răspuns:

Las-o putin cativa zile cel putin 3-4 zile, daca nu te va cauta, inseamna ca nu este interesata de tine.
Mult succes.