| MihaiG97 a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o intrebare : Daca conectez telefonul ( Samsung galaxy fit) la un PC cu internet, pot folosi internetul si pe telefon? Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti daca imi trebuie vreo aplicatii anume! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Daca vrei net pe telefon iti trebuie Wifi.Sti ce e ala nu?

| MihaiG97 explică (pentru En3Rgi):

DA normal ca stiu, nu-s batut in cap, dar problema este ca nu am modem cu Wifi!

| En3Rgi a răspuns (pentru MihaiG97):

Pai atunci...du-te pe afara si cauta cu Wifi-u un modem.E amuzant asa faceam eu cu prietenii noi cu telefoanele si cautam modem pe la blocuri si ne jucambig grin. Poti incerca.

| MihaiG97 explică (pentru En3Rgi):

Am facut si asta, dar majoritatea au parola!

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! Green Tiger

| andreea9701 a răspuns:

Nu iti trebuie aplicatie anume