| caporalul a întrebat:

Salutare tuturor am si eu o problema peste cateva zile are un concurs de moda ma exact sunt baiat am 15 ani (67 kg daca ajuta) si trebuie sa imi realizez un costum din materiale reciclabile ( celofan sticle ) tot ce se pote recicla dati o idee orce va rog din suflet dau funda+vot+ce mai vreti voi

Răspuns Câştigător
| alysar a răspuns:

Hai ca imi place tema voastra de concurs. Uite poti face din ceolofan cum fac cei din puscarie(cam prost exemplul da asta imi vine acum in minte)pui strat peste strat de pungi, ceolofan si la capete il incalzesti un pic si lipesti straturile(din asta poti face o bulza, ce iti vine mai usor).Din carton sau maculatura de reviste poti face o vesta lipita cu scoth sau lipici.Hmmm... tot din ceolofan poti face pantalonii si sa-i accesorizezi cu capace de la sticlele de plastic.Cam atat mi-a venit in minte la ora asta.Bafta.