| anonim_4396 a întrebat:

In aceasta vacanta m-am plictisit foarte tare si am chef numai de joaca, dar parintii mei nu prea ma lasa sa mai ies pe afara mai ales cu caldurile astea. Cand le spun ca m-am plictisit mami imi zice : "pune mana si citeste o carte", mie nu prea imi place sa citesc desi la scoala sunt nevoita sa ac chestia asta! Aveti vreun sfat, o idee, ceva ce sa fac in caz de plictiseala? Multumesc :d.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Flav :Lasa fata in pace laughing
Cheama-ti prietenii in vizita
Uita-te la tv
Stai pe mess, pe TPU si pe alte site-uri
Deseneaza, picteaza, compune poezi
Profita de vacanta cat mai ai timp. Daca incepe scoala nu o sa mai ai timp de nimic asa ca fa acum tot ce la scoala nu puteai face.winkingDistreaza-te!big grin

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ma ofer eu sa ma joc cu tine de-a mama si de-a tata.

| al3xa_6696 a răspuns:

Invita`ti prietenii pe la tine sau du-te tu pe la altii si chefuitzi smug

have fun!