| CRC98 a întrebat:

Salutare tuturor! Mi-am luat HyperCam 3.0 si merge foarte bine si vreau sa se auda sonorul la jocuri unde trebuie sa umblu ca mi se aude doar microfonu si vreau sa se auda si audio la jocuri happy

FUNDA + VOT, mersi anticipat si explicati-mi pas cu pas!

1 răspuns:
| ForbbidenLife a răspuns:

Salut!

Pentru a avea audio înregistrat împreună cu video în timp ce joci jocuri, trebuie să asiguri că HyperCam 3.0 este configurat să captureze audio din sursa dorită. De obicei, acest lucru poate fi realizat prin alegerea sursei audio din meniul de setări al HyperCam 3.0.