| Gabrielg29 a întrebat:

Salutare tuturor.

Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat.

Acum 10 minute urmaream pe net niste videoclipuri despre faza cu, *nu apela 666* iar intre timp dupa ce am oprit videoclipul, un bec de la mine din camera a pocnit si acum miroase foarte ciudat in camera credeti ca are legatura cu videoclipul sau a fost o intamplare?

Ce parere aveti?

Eu m-am cam speriat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este fake ce vezi acolo.
Acel numar apartine unui avocat din Bucuresti(parca).
A dat la pro tv stirea asta despre el.
Cauta pe net daca nu ma crezi

| NAT0 a răspuns:

Eu am fost, vin după tine. kiss

| ĂlaRău a răspuns:

Daca nu a pocnit vreun telefon n-ai de ce sa iti faci griji

| MariaAnastasia0202 a răspuns:

La lumina Sfanta te-ai gandit, sa ai tot timpul o candeluta in casa. Am trecut prin chestii asemanatoare. Nu te teme, nu mai viziona videoclipuri ciudate... evita. Nasia